bio


Nazywam się Tomasz Kobiela i bardzo się cieszę, że trafiliście na moją autorską stronę, gdzie chciałbym zaprezentować kilka wybranych prac.

Urodziłem się w pięknym zakątku naszego kraju jakim jest Sanok, z którego wywodzą się niesamowici artyści jak Zdzisław Beksiński. Na początku Milenium przeprowadziłem się do pięknego miasta Wrocławia, w którym mieszkam i pracuje do dziś.

W fotografii staram się uchwycić emocje, uczucia, kolory na lata i pokolenia.  Zawodowo jestem fotografem od 15 lat. Prowadzę Studio Kwadrat we Wrocławiu, gdzie specjalizuje się w fotografii mody.
W dorobku fotograficznym posiadam setki zdjęć wizerunkowych oraz lookbook-owych dla wiodących polskich jak i europejskich firm odzieżowych oraz znanych osobistości.

Na codzień staram się nie wyróżniać spośród tłumu. Najbardziej lubię obserwować relacje międzyludzkie oraz obecne trendy, które towarzyszą w modzie.

Pijąc kawę w ogródku kawiarnianym, ładuję kreatywne baterie spoglądając jak „Chodzą Ulicami Ludzie” apostrofując słynną piosenkę Wolnej Grupy Bukowina.

Uwielbiam portretować.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

moncler outlet moncler outlet online peuterey outlet peuterey outlet online moncler outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher moncler sito ufficiale moncler sito ufficiale outlet hogan online outlet hogan online outlet hogan online outlet hogan online